Новости
22 Июля 2015

Научно-практическая конференция «Диалектика противодействия коррупции»-2015

Подробнее>>

   

16 Июня 2015

Профессору Якову Ильичу Гилинскому – 81 год!


15 Апреля 2015

 

Переработанная и дополненная криминология

Подробнее


30 Марта 2015
СЕМИНАР-ТРЕНИНГ "ОСНОВЫ МЕДИАЦИИ" В ГОРОДЕ НИКОЛАЕВ
   


Підсумки Десятого міжнародного конкурсу емпіричних досліджень молодих науковців „Дитяча злочинність”
Конкурс був організований і проведений на базі Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка спільно з Об'єднанням кримінологів СНД, Дослідницьким комітетом з питань соціології права та девіантної поведінки Соціологічної асоціації України та Луганським обласним відділенням Соціологічної асоціації України.

У фінал конкурсу вийшло 12 робіт з Луганська (Україна), Києва (Україна), Донецька (Україна), Воронежа (Росія), Кемерова (Росія).
Лауреатами конкурсу стали:
1-е місце – Суслова Світлана Володимирівна (Кемеровський інститут Російського державного торгівельно-економічного університету) за дослідження «Портрет неповнолітнього правопорушника».
2-е місце – Суровцева Ірина Юріївна (Донецький державний інститут управління, Україна) та Туренко Олег Станіславович (Донецький юридичний інститут МВС України) за дослідження «Нічний спосіб життя урбанізованої молоді: норми та загрози».
3-е місце – Шмигельська Кристина Анатоліївна (Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка) за дослідження  «Вплив індивідуальної свідомості неповнолітнього на скоєння злочину».
Лауреати конкурсу були нагороджені Почесними дипломами, а також Преміями імені Е.О. Дідоренка, заснованими Вченою радою ЛДУВС (1500 гривень за перше місце, 1250 гривень за друге місце і 1000 гривень за третє місце).

 
 

Обратная связь
Наши партнеры

lduvs_smoll

cclub2

 ociopk 

sc01 

crimpravo_ru 

 

© 2007-2009, Кафедра криминологии, конфликтологии и социологии.
При использовании материалов сайта, ссылка на
criminolog.lg.ua обязательна.